Monday 19 October 2020

West Bromwich Albion
v
Burnley 16:30
Leeds United
v
Wolverhampton Wanderers 19:00

Tuesday 20 October 2020

Millwall
v
Luton Town 18:45
Coventry City
v
Swansea City 18:45
Norwich City
v
Birmingham City 18:45
Huddersfield Town
v
Derby County 18:45
Bristol City
v
Middlesbrough 18:45
Nottingham Forest
v
Rotherham United 18:45
Reading
v
Wycombe Wanderers 19:00
Shrewsbury Town
v
Bristol Rovers 17:00
Gillingham
v
Portsmouth 17:30
Wigan Athletic
v
Peterborough United 18:00
Sunderland
v
Crewe Alexandra 18:00
Doncaster Rovers
v
Ipswich Town 18:00
Blackpool
v
Charlton Athletic 18:00
Lincoln City
v
Plymouth Argyle 18:00
Oxford United
v
Milton Keynes Dons 18:00
Hull City
v
AFC Wimbledon 18:00
Accrington Stanley
v
Fleetwood 18:00
Burton Albion
v
Rochdale 18:45
Northampton Town
v
Swindon Town 18:45
Cheltenham Town
v
Scunthorpe United 17:00
Morecambe
v
Mansfield Town 17:30
Barrow Town
v
Bolton Wanderers 18:00
Cambridge United
v
Port Vale 18:00
Colchester United
v
Forest Green Rovers 18:00
Exeter City
v
Crawley Town 18:00
Oldham Athletic
v
Carlisle United 18:00
Stevenage Borough
v
Newport County 18:00
Bradford City
v
Walsall 18:45
Grimsby Town
v
Harrogate Town 18:45
Salford City
v
Southend United 18:45
Tranmere Rovers
v
Leyton Orient 18:45

Wednesday 21 October 2020

Queens Park Rangers
v
Preston North End 18:45
Stoke City
v
Barnsley 18:45
Watford
v
Blackburn Rovers 18:45
Cardiff City
v
AFC Bournemouth 18:45
Sheffield Wednesday
v
Brentford 18:45

Friday 23 October 2020

Aston Villa
v
Leeds United 19:00
Nottingham Forest
v
Derby County 18:45
Arbroath
v
Hearts 18:45

Saturday 24 October 2020

West Ham United
v
Manchester City 11:30
Fulham
v
Crystal Palace 14:00
Manchester United
v
Chelsea 16:30
Liverpool
v
Sheffield United 19:00
Watford
v
AFC Bournemouth 11:30
Stoke City
v
Brentford 14:00
Queens Park Rangers
v
Birmingham City 14:00
Coventry City
v
Blackburn Rovers 14:00
Norwich City
v
Wycombe Wanderers 14:00
Bristol City
v
Swansea City 14:00
Reading
v
Rotherham United 14:00
Millwall
v
Barnsley 14:00
Huddersfield Town
v
Preston North End 14:00
Cardiff City
v
Middlesbrough 14:00
Sheffield Wednesday
v
Luton Town 14:00
Gillingham
v
Fleetwood 12:00
Sunderland
v
Portsmouth 14:00
Northampton Town
v
Charlton Athletic 14:00
Lincoln City
v
Ipswich Town 14:00
Oxford United
v
Swindon Town 14:00
Shrewsbury Town
v
Rochdale 14:00
Blackpool
v
Milton Keynes Dons 14:00
Doncaster Rovers
v
Crewe Alexandra 14:00
Burton Albion
v
AFC Wimbledon 14:00
Accrington Stanley
v
Bristol Rovers 14:00
Hull City
v
Peterborough United 14:00
Wigan Athletic
v
Plymouth Argyle 14:00
Exeter City
v
Scunthorpe United 12:00
Barrow Town
v
Walsall 14:00
Bradford City
v
Newport County 14:00
Cambridge United
v
Bolton Wanderers 14:00
Cheltenham Town
v
Mansfield Town 14:00
Colchester United
v
Harrogate Town 14:00
Grimsby Town
v
Carlisle United 14:00
Morecambe
v
Forest Green Rovers 14:00
Oldham Athletic
v
Port Vale 14:00
Salford City
v
Crawley Town 14:00
Stevenage Borough
v
Leyton Orient 14:00
Tranmere Rovers
v
Southend United 14:00
Kilmarnock
v
Hibernian 14:00
Motherwell
v
Ross County 14:00
St Johnstone
v
Dundee United 14:00
St Mirren
v
Hamilton Academical 14:00
Inverness CT XI
v
Ayr United 14:00
Alloa Athletic
v
Dunfermline Athletic 14:00
Dundee
v
Morton 14:00
Queen of South
v
Raith Rovers 14:00
Peterhead
v
Cove Rangers 14:00
Dumbarton
v
Clyde 14:00
Falkirk
v
Forfar Athletic 14:00
East Fife
v
Montrose 14:00
Partick Thistle
v
Airdrie United 14:00
Stenhousemuir
v
Stirling Albion 14:00
Annan Athletic
v
Stranraer 14:00
Elgin City
v
Brechin City 14:00
Edinburgh City
v
Cowdenbeath 14:00
Queens Park
v
Albion Rovers 14:00

Sunday 25 October 2020

Southampton
v
Everton 14:00
Wolverhampton Wanderers
v
Newcastle United 16:30
Arsenal
v
Leicester City 19:15
Aberdeen
v
Celtic 12:00
Rangers
v
Livingston 15:00

Monday 26 October 2020

Brighton and Hove Albion
v
West Bromwich Albion 17:30
Burnley
v
Tottenham Hotspur 20:00

Tuesday 27 October 2020

Wycombe Wanderers
v
Watford 19:45
Barnsley
v
Queens Park Rangers 19:45
Middlesbrough
v
Coventry City 19:45
Blackburn Rovers
v
Reading 19:45
Brentford
v
Norwich City 19:45
Swansea City
v
Stoke City 19:45
Bristol Rovers
v
Hull City 19:00
Milton Keynes Dons
v
Wigan Athletic 19:00
Crewe Alexandra
v
Lincoln City 19:00
AFC Wimbledon
v
Blackpool 19:00
Ipswich Town
v
Gillingham 19:00
Peterborough United
v
Burton Albion 19:00
Charlton Athletic
v
Oxford United 19:00
Swindon Town
v
Accrington Stanley 19:00
Fleetwood
v
Shrewsbury Town 19:45
Plymouth Argyle
v
Doncaster Rovers 19:45
Rochdale
v
Sunderland 19:45
Portsmouth
v
Northampton Town 19:45
Crawley Town
v
Tranmere Rovers 18:30
Bolton Wanderers
v
Bradford City 19:00
Walsall
v
Cambridge United 19:00
Southend United
v
Oldham Athletic 19:00
Port Vale
v
Cheltenham Town 19:00
Mansfield Town
v
Barrow Town 19:00
Leyton Orient
v
Exeter City 19:00
Forest Green Rovers
v
Grimsby Town 19:00
Harrogate Town
v
Stevenage Borough 19:00
Scunthorpe United
v
Salford City 19:45
Newport County
v
Colchester United 19:45
Carlisle United
v
Morecambe 19:45

Wednesday 28 October 2020

Luton Town
v
Nottingham Forest 19:45
Rotherham United
v
Sheffield Wednesday 19:45
AFC Bournemouth
v
Bristol City 19:45
Derby County
v
Cardiff City 19:45
Birmingham City
v
Huddersfield Town 19:45
Preston North End
v
Millwall 19:45

Friday 30 October 2020

Wolverhampton Wanderers
v
Crystal Palace 20:00
Scunthorpe United
v
Colchester United 19:45

Saturday 31 October 2020

Sheffield United
v
Manchester City 12:30
Burnley
v
Chelsea 15:00
Barnsley
v
Watford 15:00
Middlesbrough
v
Nottingham Forest 15:00
Wycombe Wanderers
v
Sheffield Wednesday 15:00
Swansea City
v
Blackburn Rovers 15:00
Coventry City
v
Reading 15:00
Preston North End
v
Birmingham City 15:00
AFC Bournemouth
v
Derby County 15:00
Bristol City
v
Norwich City 15:00
Luton Town
v
Brentford 15:00
Millwall
v
Huddersfield Town 15:00
Stoke City
v
Rotherham United 15:00
Queens Park Rangers
v
Cardiff City 15:00
Gillingham
v
Sunderland 13:00
Wigan Athletic
v
Northampton Town 15:00
Milton Keynes Dons
v
AFC Wimbledon 15:00
Ipswich Town
v
Crewe Alexandra 15:00
Portsmouth
v
Charlton Athletic 15:00
Rochdale
v
Bristol Rovers 15:00
Peterborough United
v
Shrewsbury Town 15:00
Doncaster Rovers
v
Lincoln City 15:00
Accrington Stanley
v
Plymouth Argyle 15:00
Swindon Town
v
Hull City 15:00
Fleetwood
v
Oxford United 15:00
Burton Albion
v
Blackpool 15:00
Tranmere Rovers
v
Morecambe 15:00
Southend United
v
Port Vale 15:00
Exeter City
v
Carlisle United 15:00
Cheltenham Town
v
Forest Green Rovers 15:00
Salford City
v
Oldham Athletic 15:00
Newport County
v
Harrogate Town 15:00
Mansfield Town
v
Walsall 15:00
Leyton Orient
v
Bolton Wanderers 15:00
Crawley Town
v
Cambridge United 15:00
Barrow Town
v
Bradford City 15:00
Stevenage Borough
v
Grimsby Town 15:00
Celtic
v
St Mirren 00:00
Hamilton Academical
v
Aberdeen 00:00
Hibernian
v
St Johnstone 00:00
Dundee United
v
Ross County 15:00
Livingston
v
Motherwell 15:00
Hearts
v
Alloa Athletic 00:00
Inverness CT XI
v
Arbroath 15:00
Morton
v
Ayr United 15:00
Dundee
v
Raith Rovers 15:00
Dunfermline Athletic
v
Queen of South 15:00
Forfar Athletic
v
Montrose 15:00
Dumbarton
v
Airdrie United 15:00
Cove Rangers
v
Partick Thistle 15:00
Clyde
v
Peterhead 15:00
Falkirk
v
East Fife 15:00
Stranraer
v
Queens Park 15:00
Cowdenbeath
v
Stenhousemuir 15:00
Stirling Albion
v
Annan Athletic 15:00
Albion Rovers
v
Brechin City 15:00
Edinburgh City
v
Elgin City 15:00